Hašišbába torrent - CoSeKdyStalo.cz Stránka 1

 

Hašišbába - (ne)klidné stáří v rauši a za vodou

Paulette (což je zároveň originální francouzský název tohoto snímku) je zpruzená stařena, živořící na panelákovém pařížském sídlišti, kterou všichni serou, nejvíc ale negři, arabové a rákosníci, a potom exekutoři, její dcera, která si vzala černošského policajta, její vnuk, který podle toho vypadá, ceny v sámošce a její před deseti lety (raději) zemřelý manžel, který, kdyby nechlastal, tak mohla ještě dnes prodávat rakvičky ve vlastní cukrárně. 

Pražský soud a senátoři spojí síly proti amnestii

Bohumil Kulínský chce být šéfem pražských symfoniků

Inzerát v Blesku byl neférový, Zemanova výhra ale platí


Zázrak: Umrzlé novorozeně se probralo na pitevně

Zápasy Knicks ve vyprodané Madison Square Garden, to je řev a vřískot

New York Knicks zažívají jednu z nejlepších sezon za poslední roky. A jejich nároční fanoušci už zase zaplňují Madison Square Garden do posledního sedadla. Zápasy Knicks v nejslavnější hale na světě navštívil i redaktor HN.

Hokejový Slovan má díky aukci nejdražší lístky v KHL, stojí 60 eur i víc

Zdá se, že nápad prodávat vstupenky prostřednictvím aukce, hokejovému klubu Slovan Bratislava pomůže vydělat. Zatímco na utkání play-off českého týmu Lev Praha lze sehnat vstupenky od osmi eur, v Bratislavě si musí fanoušci přichystat nejméně 60 eur.

Protesty naštvaných Bulharů kvůli vysokým účtům od ČEZ a EVN pokračují. Chtějí demisi vlády

Do demonstrací proti nezvykle vysokým účtům od českých společností ČEZ, Energo-Pro a rakouské EVN se zapojily už desetitisíce Bulharů. Ministr financí i vicepremiér už oznámili, že rezignují. Protestující ale chtějí demisi celé vlády.

 
První Předchozí 1 2 Další Poslední