zdarma+ke+stažení+Mocný+vládce+Oz+celý+film+cz+avi - CoSeKdyStalo.cz Stránka 1

 

V zemi Oz se zase kouzlí. Čaroděj je zpátky!

Praha – Lev, hastroš, plecháč a Dorotka jsou známé postavy z kultovní pohádky Čaroděj ze země Oz. Tento týden měl však v Americe premiéru nový snímek s názvem Mocný vládce Oz, který z části vychází právě z filmu z roku 1939. V hvězdně obsazeném celovečerní podívané se objeví Michelle Williamsová, Rachel Weiszová, Mila Kunisová nebo James Franco.

Kina čekají největší tržby, fanoušci radost roku. Přichází Hobit

Bondovka Skyfall je zapomenuta, závěr upíří romance Stmívání jakbysmet. Pár tisíc šťastlivců, kteří zažili novozélandskou předpremiéru Hobita, šíří internetem vlnu nadšení. Best of the best – nejlepší z nejlepších, vzkazují světu. A jen ojedinělý zklamaný hlas jim oponuje výkřikem Přečtěte si knihu, prosím!Další články k tématu:Jackson z Hobita natočil každou pomlčku i tečku. Kritici jsou rozpačitíHobit vstoupil do kin. S dojatým režisérem a protestujícími ochranářiHobit pro gamblery rovná se žaloba filmového studia Tolkienovými dědiciIMAX láká na Hobita ve 3D s titulky, jiná kina hrají o výlet na ZélandNa Novém Zélandu zaplatíte mincí s Hobitem, Glumem i Gandalfem

Jeníček s Mařenkou dospěli. Zabíjí čarodějnice a vyhýbají se šípům jako v Matrixu

Klasická německá pohádka Jeníček a Mařenka, kterou proslavili bratři Grimmové a v českém prostředí Božena Němcová, dostala od Hollywoodu pokračování. Podle nového filmu vyrostli ze sourozenců drsní lovci čarodějnic, jejichž kousky nejsou pro děti.

 
První Předchozí 1 Další Poslední